logo

Inzerát na chemika analytika:

Český hydrometeorologický ústav pobočka Ústí n. L., Kočkovská 18, 400 11 Ústí n. L., nabízí pracovní místo chemik analytik se zaměřením na plynovou chromatografii (GC/MS) a na zpracování vzorků PAH pro GC/MS v laboratořích oddělení kvality ovzduší.
Požadavky: VŠ chemického nebo přírodovědného směru, práce s PC, anglický jazyk (pasivně), znalost chromatografie a praxe v oboru výhodou.
Plat: platová třída 11 dle platných předpisů o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (NV č. 300/2019 Sb., Příloha č. 1)
Místo pracoviště: Český hydrometeorologický ústav pobočka Ústí n. L., oddělení kvality ovzduší, Kočkovská 18, Ústí n. L.
Termín nástupu: červenec 2020 případně dle dohody
Provoz: jednosměnný, pružná pracovní doba
Pracovní smlouva: na dobu určitou/neurčitou
Termín přihlášek - nabídek: do 20. 6. 2020

Přihlášky k výběrovému řízení obsahující kontakt a strukturovaný profesní životopis zasílejte na adresu: helena.placha@chmi.cz nebo Český hydrometeorologický ústav pobočka Ústí n. L., oddělení kvality ovzduší, Kočkovská 18, 400 11 Ústí n. L.


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 2+3:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.