logo

Jak měříme v Mostě.

Oddělení kvality ovzduší ČHMÚ v Ústí nad Labem měří na stanicích kvality ovzduší v Mostě od roku 1992. Měřicí program se trochu mění, ale pořád je to pro nás jedna z klíčových stanic jak pro hodnocení kvality ovzduší, tak i pro SVRS.

V červenci probíhá oprava havárie teplovodu a na webu ČHMÚ se mohou objevit i vyšší koncentrace prašného aerosolu. Ale nebojte se, jsou to neverifikovaná data. Technici ČHMÚ je ještě kontrolují a do databáze odcházejí s příznakem místního ovlivnění. Po dobu stavby na tato data hledíme jako na ovlivněná. A stejně jako obyvatelé okolních domů se i my těšíme na ukončení stavby.

-hp-

A takto to vypadá teď.

A takto to vypadá teď.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 2−1:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.