logo

Těžká práce technika IM?

Technici IM se starají o přístroje umístěné v kontejneru Imisního monitoringu i  o vzorkovače stojící samostatně nebo vedle kontejneru. To je jejich odborná práce. Ta je spojena s dokumentací provedených výkonů. A tady narážejí na první překážku.

Pracovní deník


Snad každý už slyšel o nejjedovatějším pavoukovi Česka – zápřednici jedovaté. Dorůstá až do velikosti dvou a půl centimetru, dokáže prokousnout lidskou kůži. Lidé by měli mít respekt, ale ne strach. Sama běžně neútočí, ale rozhodně na ní neměli sahat.

Údržba stanice


O stanice se však musíme starat nejen zevnitř. A tak musí často nastoupit i hrubá síla. A takových požadavků/překážek řeší naši technici spoustu.

-hp-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 6−4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.