logo

Co se to děje - 2. díl?

Nová budova laboratoří pro stanovení polycyklických aromatických uhlovodíků roste a  v současné době se dokončuje patro, kde budou umístěny laboratoře pro stanovení koncentrací PAH ve venkovním ovzduší.

Foto nové budovy


Hurá, zatím se pořád staví a vypadá to, že první patro bude za chvilku hotové a firma se vrhne na poslední, druhé patro, kde budou umístěny laboratoře vývoje. Ty budou zaměřené jednak na nové metody stanovení PAH a jednak na identifikaci dalších škodlivých látek ve venkovním ovzduší.

-hp-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 2+3:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.