logo

Co se to děje - 3. díl?

Jak dnes vlastně vypadá stavba laboratoří pro stanovení polycyklických aromatických uhlovodíků (PAH)? Vlastně se již celá budova rýsuje. Má střechu, je vidět, jak bude velká a dokonce je tam již připravena konstrukce pro spojovací tunel. Ten propojí starou a novou budovu a umožní tak funkční komunikaci mezi laboratořemi, které zajišťují zpracování vzorků a laboratořemi pro vlastní stanovení PAH.


Pohled od stanice pro měření kvality ovzduší. Výška nové budovy je ještě pro naše měření dobrá.Prostor mezi budovami není velký, ale vyhovuje všem požadavkům stavebního zákona.Tahle konstrukce bude zasklená a prostředí pro přechod v pantoflích bude příjemný. Ale když mi konstrukce zavěšená na hák jeřábu „letěla“ k místu upevnění kolem okna, nebyl to příjemný pocit.


-hp-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+6:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.