logo

Projekt OdCom - Závěrečná konference

Objektivizace stížností na zápach v Sasko-Českém pohraničí – Příspěvek k analýze příčin a zkoumání zdravotních následků

Zpět na OdCom

   

20. května 2019 se v Hygienickém muzeu v Drážďanech konala Závěrečná konference projektu, která byla určena pro vědeckou veřejnost.
Kromě všech projektových partnerů se konference zúčastnila i řada vědců a odborníků nejen z organizací, které se na projektu podílely, ale i dalších vědeckých organizací a ministerstev. Za MŽP to byl Bc. Kurt Dědič, ředitel odboru ochrany ovzduší a Mgr. Ing. Tereza Hlavsová z odboru ochrany ovzduší. Reprezentaci ČHMÚ vedl ředitel ČHMÚ Mgr. Mark Rieder spolu s ředitelem pro kvalitu ovzduší RNDr. Janem Macounem, Ph.D. a přijelo i několik dalších kolegů z oddělení kvality ovzduší. Jak vidíte, účast byla hojná. Na konferenci byly i zástupkyně MF DNES a článek o projektu si můžete přečíst zde.
Jednotlivé prezentace naleznete na http://odcom-sncz.eu/index.php/cs. Vlastní projekt znamenal spoustu práce pro všechny projektové partnery, ale výsledky jsou velice zajímavé. Souhrnně si je přečtete v Závěrečné zprávě projektu OdCom, kterou zveřejníme i na našich stránkách projektu.

-hp-


Německé muzeum hygieny | foto © Deutsches Hygiene-Museum, Oliver Killig

Německé muzeum hygieny | foto © Deutsches Hygiene-Museum, Oliver Killig


Výsledky zaujaly všechny přítomné.

Výsledky zaujaly všechny přítomné.


Pohled  z druhé strany sálu.

Pohled z druhé strany sálu.


Němčinu sice řada z nás alespoň trochu zná, ale bez tlumočnic by nám řada podstatných detailů unikla. Byly skvělé.

Němčinu sice řada z nás alespoň trochu zná, ale bez tlumočnic by nám řada podstatných detailů unikla. Byly skvělé.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 2+3:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.