logo

Skutečně šlo pouze o opravu limnigrafické stanice?

Dne 7. srpna 2019 proběhla služební cesta hydrologů naší pobočky na stanici v Českém Jiřetíně, jejímž cílem byla především částečná rekonstrukce vnitřku objektu. Chování mých kolegů již během cesty budilo podezření a fotodokumentace z břehu Flájského potoka prováděná skrytou kamerou přinesla další otazníky:

Je náhodou, že dva údajní hydrologové nejprve umístili do boudy zařízení nápadně připomínající časoprostorovou kapsli, jak je patrno z obrázku 1?

Proč sympatický ing. Vít K. na obr. 2 bezděky změnil výraz tváře a  z bezedného otvoru pod jeho nohama zavanul mrazivý dech tajemna?

Je možné, aby silueta na desce z obrázku 3 tolik připomínala záhadný obraz levoruké lučištnice z kaple hradu Houska? Je vůbec v silách pracovníků oddělení hydrologie naší pobočky propojit dva objekty, vzdálené vzdušnou čarou 80 km?

Věděla Lenka D. z obrázku 4, že ukázkovým měřením průtoku v korytě potoka přístrojem FlowTracker vytváří mlžnou clonu podivným rejdům svých spolupracovníků?

Nevíte, kam jsem si dal klobouk?

-hej-

Obrázek 1

Obrázek 1


Obrázek 2

Obrázek 2


Obrázek 3

Obrázek 3


Obrázek 4

Obrázek 4Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5−0:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Martin napsal v 13:58:12 dne 2018-08-06 (194.228.235.xxx)
Jste lepší než prognóza - report ze služebky 7. mít v aktualitách už 6. srpna! Velká gratulace a chvála! :-D

Počet komentářů: 1