logo

Projekt OdCom – Měřicí skupiny

Objektivizace stížností na zápach v Sasko-Českém pohraničí – Příspěvek k analýze příčin a zkoumání zdravotních následků

Zpět na OdCom

   

19. června 2018 se v Pillnitz sešli již potřetí zástupci měřicích skupin projektu, aby tentokrát prodiskutovali možnosti posledního měřicího období projektu v zimě 2018.

Po předvedení posledních výsledků jsme se dohodli, že veškeré finance a síly zaměříme na dvě oblasti, ve kterých se zápach běžně objevuje a přitom jde analyticky o jiné typy zápachových látek. Na německé straně je to oblast Seifenu a jeho okolí a na české straně širší oblast kolem Unipetrolu. Potvrdila se tak i vhodnost výběru lokalit pro měření všech složek znečištění ovzduší.

Čeká nás poslední půlrok prací a pak hurá na zpracování všech výsledků tak, abychom si mohli na Závěrečné konferenci projektu říci, že naše snaha nebyla marná. Tato konference bude sice v Německu, ale nebojte se. Kdo tam nedorazí, bude mít k dispozici jak prezentace projektových partnerů, tak i Závěrečnou zprávu.

-hp-Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 4−2:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.