logo

Výzvy nejen v chemii

Tento týden proběh v Praze seminář Výzvy nejen v HPLC analýzách pořádaný firmou Labicom. Tato firma je jedním z dodavatelů spotřebního zboží na naše plynové chromatografy a zároveň i také hlavní dodavatel rozpouštědel, která používáme ke zpracování vzorků a analýzám.


Nejenže svět je plný chemie, ale po semináři jsme dostali výzvu, která se neodmítá.


Mohli jsme si zalétat v tunelu HURRICANE FACTORY až o síle hurikánu 270 km/h. Samozřejmě pro nás lehčí to bylo o něco méně… Tento úžasný zážitek doporučuji všem!!!-pm-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.