logo

Projekt OdCom – Statuskolloquium

Objektivizace stížností na zápach v Sasko-Českém pohraničí – Příspěvek k analýze příčin a zkoumání zdravotních následků

Zpět na OdCom

  

Vánoční Drážďany jsou vždy krásné. Ale my si je zase neužili. Byli jsme 6. prosince na Statuskolloquiu Luftqualität in Sachsen v Saské rozvojové bance a poslouchali jsme řadu přednášek o stavu znečištění ovzduší v Sasku a v celém Německu. Sledovali stav znečištění v Lipsku po zavedení emisních zón a problémy s automobilovou dopravou v Drážďanech. A zjišťovali, co nového se objevilo v měřicí síti LfULG, která zajišťuje měření v Sasku. Na závěr informovala Martina Straková z LfULG o současném stavu projektu OdCom.

Program byl bohatý a zajímavý a tak nám ani nevadilo, že již zase odjíždíme za tmy a z Drážďan vidíme jen ty nasvícené a vánočně nazdobené silnice.
Prezentace ze Statuskolloquia je možné najít na webových stránkách.

-hp-Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.