logo

Projekt OdCom – 4. setkání partnerů

Objektivizace stížností na zápach v Sasko-Českém pohraničí – Příspěvek k analýze příčin a zkoumání zdravotních následků

Zpět na OdCom

  

4. pracovnímu setkání partnerů projektu OdCom v Ústí nad Labem předsedal Martin Otto z TU Dresden. Jednání probíhalo dle programu.

Hlavními body programu byly jednak informace o projektu a budoucích úlohách jednotlivých partnerů a stav Oznámení o změně projektu. K žádosti o prodloužení projektu o jedno čtvrtletí vzhledem k posunu začátku projektu a k finančním posunům v rámci projektu proběhly bouřlivé diskuze.

Dalším širokým bodem jednání bylo jednak představení dosažených výsledků a dále představení dalšího měřicího programu pro zimní období 2017/2018. Vzhledem k plánovaným financím bude zásadní část odběrů probíhat v únoru 2018. Včetně dalšího měření Geruchsradarem.

Byla vytvořena společná databáze projektu. Všichni partneři tak mají přístup ke všem naměřeným datům. Do této databáze byla doplněna verifikovaná data UJČ a PM1 ze všech stanic projektu.

Na závěr byly plánovány další činnosti projektu včetně Regionální konference. Celý program naleznete zde.

-hp-Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 6−4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.