logo

Můj zámek, můj hrad

Naši pracovníci vyrazili do obce Kamenice nedaleko Zákup opravit nefunkční zámek dveří objektu podzemních vod VP8445 připraveni na ledacos, nicméně vnitřek mechanizmu skrýval pro ně neočekávaný obrázek. Zdálo se, že problém způsobila intenzivní snovačská činnost neznámého hmyzu, který svým dílem zablokoval všechna ta hejblata uvnitř. Zámek tedy vyměnili.

-hej-

P.S. Jako druhou možnou příčinu závady identifikovali údržbáři zlomené péro, ale mně se líbí víc ta první alternativa.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.