logo

Den otevřených dveří proběhl úspěšně

Na tradiční Den otevřených dveří ČHMÚ u příležitosti Světového meteorologického dne (23. března) a Světového dne vody (22. března) zavítalo na ústeckou pobočku celkem 173 návštěvníků včetně dětí a také 1 pes. Během 100 minut dlouhé prohlídky si návštěvníci prohlédli jednotlivá pracoviště od čistoty ovzduší, přes hydrologii až po meteorologii a klimatologii. Speciálně v tomto roce bylo ve spolupráci se Severočeskou hvězdárnou a planetáriem v Teplicích připraveno i pozorování Slunce u slunečních hodin.

-rt-
Na střeše u pozorovatele staniceMěřící pozemekMeteorologická budkaPozorování SluncePředstavení ČHMÚ včetně ukázky hydrologických měření


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5−0:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.