logo

Porada trochu jinak.

Místem konání porady pobočky ČHMÚ v Ústí nad Labem je obvykle Kočkov. Probírají se zde nejen problémy týkající se pobočky a ČHMÚ, ale se seznamují i s aktivitami na jednotlivých odděleních. Tentokrát však byla porada spojena s návštěvou experimentálního pracoviště OČO v Košeticích a tak jsme měli i spoustu času na prohlídku jednotlivých činností.

-hp-

Měrný profil byl zajímavý nejen pro hydrology.

Měrný profil byl zajímavý nejen pro hydrology.


Taková zařízení jinde na pozemcích ČHMÚ nenajdete.

Taková zařízení jinde na pozemcích ČHMÚ nenajdete.


Na stožár CzechGlobe jsme se bohužel nedostali, tak se Dáša rozhlížela alespoň ze střechy kontejneru.

Na stožár CzechGlobe jsme se bohužel nedostali, tak se Dáša rozhlížela alespoň ze střechy kontejneru.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 7−1:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.