logo

Měříme po celé republice.

Měřicí vůz pobočky ČHMÚ v Ústí nad Labem je v letošním roce tak vytížen měřením, že jen přejíždíme z jedné lokality na druhou a měříme a měříme. Od 6. října jsme zjišťovali stav znečištění venkovního ovzduší v Babicích u Rosic a 21. října převezli technici imisního monitoringu měřicí vůz do Jinařovic. Jihomoravský kraj tak postupně zjišťuje, v kterých městech a obcích je potřeba provádět opatření ke snížení imisí.

-hp, pg-

Babice u Rosic vypadají jako každá druhá obec v Česku.

Babice u Rosic vypadají jako každá druhá obec v Česku.


Každá instalace měřicího vozu je náročná a vyžaduje nejen kvalitní techniky, ale i spoustu nářadí a zařízení.

Každá instalace měřicího vozu je náročná a vyžaduje nejen kvalitní techniky, ale i spoustu nářadí a zařízení.


I když obec není veliká, i tady je potřeba před měřením provést kontrolu všech analyzátorů. A obyvatelé si toho ani nevšimnou.

I když obec není veliká, i tady je potřeba před měřením provést kontrolu všech analyzátorů. A obyvatelé si toho ani nevšimnou.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+6:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.