logo

Projekt OdCom – Kulatý stůl 1

Objektivizace stížností na zápach v Sasko-Českém pohraničí – Příspěvek k analýze příčin a zkoumání zdravotních následků

Zpět na OdCom

  

2. října 2016 pořádal Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (ZÚ ÚL) diskuzi u kulatého stolu s odbornou veřejností. Spolu se ZÚ se jí za projekt zúčastnili i další partneři projektu OdCOM (Ústecký kraj, LfULG Dresden a ČHMÚ).

Diskutovalo se o problematice zápachu v Krušných horách v příhraniční oblasti a o využití zkušeností tohoto projektu pro řešení zápachové problematiky v dalších místech našeho regionu. Přítomní odborníci tak mohli svými zkušenostmi, názory a podněty přispět k úspěšnému řešení tak obtížného problému.

-hp-


Hlavní aktéři

Hlavní organizátoři akce ze ZÚ ÚL a LfULG.


Odborníci

Stůl sice nebyl ve skutečnosti kulatý, ale to nikoho neodradilo od široké debaty o problematice zápachových epizod.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.