logo

Musíme to přeměřit :-)

Pracovníci oddělení hydrologie za podpory členů oddělení ŘAS pobočky v současné době provádějí aktualizaci zaměření nul vodočtů v databázi hydrometrických stanic pomocí přesného přístroje GNSS. Tak to kupříkladu vypadalo na stanici Stranná Povodí Ohře a. s.

-hej-

Tahle vrata pouštějí lehce dovnitř, ale špatně ven.

Tahle vrata pouštějí lehce dovnitř, ale špatně ven.


Tohle by se <i>-dr-</i> nelíbilo.

Tohle by se -dr- nelíbilo.


Tohle by se líbilo všem.

Tohle by se líbilo všem.


Každý znal svoje místo.

Každý znal svoje místo.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 8−7:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


storm_ice napsal v 12:57:46 dne 2016-08-06 (86.49.66.xxx)
Tak u povodí jsou občas podobné věci k vidění, z toho by neměla radost nejen DR. Škoda, vypadá to na docela pěkné místo na měření, že by i některé stanice mohly závidět :D

Počet komentářů: 1