logo

Z Karlína do Bratislavy parníkem Lanna 8 za 365 dní

byl název scénického kabaretního čtení v podání herců Činoherního studia, uvedeného v rámci otevření výstavy Plavba na páře v Muzeu města Ústí nad Labem. Nové nastudování hry autorů Haška, Kische a Longena se připravuje u příležitosti výročí 175 let paroplavby na českém Labi – od připlutí prvního parníku do Ústí nad Labem roku 1841. Výhonek muzejní expozice navíc prorostl laskavostí kolegů z MMÚL až do výstavních boxů naší pobočky.

N. B. Na prostředním obrázku se bystrým pozorovatelům z pobočky podařilo podle držení těla identifikovat prapředka našeho údržbáře p. Miroslava J. Prokše.

-lh-, -jd-
Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 7+1:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.