logo

Jarní průběh teploty vody v nádrži Barbora [TP]

V zimě byla ve většině vodních ploch a nádrží voda dost studená, někde dokonce i několik dní zamrzlá, a teď v polovině června už mnohde přesahuje teplotu 20 °C. Kdyby někoho zajímal průběh, jak se voda během jara ohřívala, přinášíme graf průběhu teploty vody ve vodní nádrži Barbora v okrese Teplice od 19. prosince 2015 do 13. června 2016.

Teplota vody byla měřena v hloubce cca 30 cm, což je zhruba vrstva, se kterou přichází do styku plavající osoba. Proto je naměřena teplota nad nulou i ve dnech, kdy se na hladině mohla na několik dní vytvořit tenká vrstva ledu.

Průběh teploty vody od září do prosince 2015 je uveden v článku z prosince 2015.

-pj-

Teplota v nádrži Barbora v okrese Teplice


Teplota v nádrži Barbora a teplota vzduchu v TeplicíchDiskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5−0:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.