logo

Teplé ráno na severu Čech

V úterý 10. listopadu bylo na řadě míst Ústeckého a Libereckého kraje nezvykle teplo. Jaké budou maximální teploty, to uvidíme odpoledne. Avšak už teď ráno byly na řadě stanic měřících alespoň 30 let překročeny maximální teploty dosud naměřené k datu 10. listopadu.

Rekordní maxima k datu 10. listopadu byla v Ústeckém a Libereckém kraji překročena například na stanicích Ústí nad Labem - Vaňov, Ústí nad Labem - Kočkov, Děčín, Měděnec, Česká Lípa, Doksy a Liberec.

Během dne se bude oteplovat, a tudíž zatím nemohou být známy skutečné maximální teploty. Stejně tak není známo, na kterých dalších stanicích budou během dne překročeny teplotní rekordy. Nicméně už nyní ráno lze konstatovat, že na uvedených stanicích byly rekordy k 10. 11. překročeny.

-pj-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+6:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.