logo

Letecký provoz v okolí pobočky

Pobočka ČHMÚ v Ústí nad Labem na Kočkově na rozdíl od Ruzyně nebo Mošnova není leteckou meteorologickou stanicí. Přesto však se nedá říci, že by vzdušný prostor kolem budovy pobočky zel prázdnotou. Je poměrně běžné, že v blízkosti budovy prolétá vrtulník letecké záchranné služby. Občas se však objeví i další vzdušné dopravní prostředky. Zejména o prodlouženém víkendu 8. až 10. května 2015 panoval ve vzdušném prostoru v okolí Kočkova poměrně čilý dopravní ruch.

-pj-

Již v pátek 8. května, v den státního svátku, prolétal kolem budovy pobočky balón. Proletěl nad budovou a ve směru větru pokračoval k západu až severozápadu.

V sobotu 9. května pak nad budovou proletělo motorové rogalo, nebo co to přesně bylo.A konečně v neděli 10. května, když už nebylo k dispozici nic většího, si aspoň na louku před budovou přišly děti pouštět draka.


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+6:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.