logo

Jaro je tady

Poslední silný záchvěv zimy zvolna končí a tento týden nás v jeho závěru čeká první silnější závan jara. V sobotu můžeme očekávat nejvyšší teploty až okolo 20 °C (viz přiložená mapka). V neděli sice počasí už bude pod vlivem větší oblačnosti a srážek, ale i tak by mělo zůstávat ještě teplo.

Začátek příštího týdne bude sice ve znamení přechodného ochlazení, ale další příliv velmi teplého vzduchu čekáme postupně ve druhé polovině příštího týdne a teploty by letos poprvé mohly výrazně překročit 20 °C.

-rt-
Maximální teploty na severu Čech v sobotu odpoledne


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 6−4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.