logo

Den otevřených dveří očima návštěvnice

V sobotu 21. března jsme pořádali tradiční Den otevřených dveří.
Elektronickou poštou jsme nyní dostali velmi pěkně zpracovaný průběh Dne otevřených dveří od jedné z návštěvnic, od paní Boženy Pavlasové, které tímto mnohokrát děkujeme.

Zpracované fotky do podoby pohlednic jsou natolik výmluvné, že nepotřebují další komentář. Snad jen citaci z mailu paní Pavlasové, proč chybí fotografie hydrologické prezentace:
"Jenom mě mrzí, že na fotkách chybí v pořadí druhý zaměstnanec, který nám poskytl informace v zasedačce. Byla jsem soustředěná na výklad a zapomněla jsem fotit."

Paní Pavlasové tímto ještě jednou děkujeme - a teď už slíbené fotky...

-mno-Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 7+1:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.