logo

Prosincové mrazy v okolí Ústí nad Labem

Přestože letošní prosinec byl opět značně teplý, vyskytlo se zejména v závěru měsíce několik velmi studených dnů. Pro zajímavost se podíváme, jaké byly na Ústecku naměřeny minimální teploty.

V Libereckém kraji byla nejnižší teplota naměřena dne 27. 12. 2014, a to -19,9 °C na stanici Jizerka-rašeliniště a -19,8 °C na stanici Jizerka. V Ústeckém kraji byla nejnižší teplota naměřena dne 30. 12. 2014 na stanici Velké Chvojno, a to -17,7 °C.

V některých dnech se opět vyskytly značné místní rozdíly mezi teplotami na různých stanicích, a to nejen mezi vzdálenými stanicemi, ale i na relativně malou vzdálenost. Pro zajímavost je přiložen graf minimálních denních teplot v prosinci na stanicích v Ústí nad Labem a nejbližším okolí.

-pj-
Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5+4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.