logo

Ochrana před vetřelci.

Na řadě míst, kde stojí kontejner pro měření znečištění ovzduší, došlo během let k snahám některých občanů obohatit se. Občas došlo i k vloupání. Při našich cestách jsme se však setkali s lokalitou, která byla již několikrát terčem loupežných útoků a donutila správce ke skutečně důkladné ochraně.

-hp-

Lokalita je sice mimo obec, ale je všem na očích.

Lokalita je sice mimo obec, ale je všem na očích.


Místo jednoho z útoků bylo po utěsnění zpevněno.

Místo jednoho z útoků bylo po utěsnění zpevněno.


Alarm pod mříží, mříže, ostnatý drát a řada přídavných zámků. K tomu všemu naše kolegy dohnaly nenechavé ruce.

Alarm pod mříží, mříže, ostnatý drát a řada přídavných zámků. K tomu všemu naše kolegy dohnaly nenechavé ruce.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 8−7:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.