logo

Závěrečná konference projektu "Ultraschwarz" Cíl 3.

Zpět na Cíl 3 Zurück zum Ziel 3

                

Závěrečná konference projektu Ultrajemné částice a zdraví v Erzgebirgskreis a v Ústeckém kraji / Ultrafeinstaub und Gesundheit im Erzgebirgskreis und Region Ustí konaná dne 4. 12. 2014 završila naše tříleté úsilí. Jednání probíhala v konferenčním sále Ústeckého kraje, jehož vzhled i vybavení podpořil její význam. Na konferenci partneři projektu prezentovali výsledky naší práce a závěry, které z nich vyplynuli. Diskutovali jsme s řadou odborníků z oblasti životního prostředí a se zástupci Ústeckého kraje. Prezentace z konference a další informace naleznete na cil3.chmuul.org a na www.ultraschwarz‑ziel3.de.


Nepotřebuješ pomoct? Kdepak, Lenka vzala prezentaci rázně do svých rukou. Díky .Obavu, zda všichni přijdou, brzy rozptýlil pohled na plný sál.Dotazy z publika na sebe nenechaly dlouho čekat.A diskutovalo se i v předsálí.


Děkujeme všem účastníkům konference za aktivní přístup a těšíme se na další setkání.

-hp-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 4−2:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.