logo

Kalibrace přístrojů a zaškolení techniků v TROPOS Lipsko.

Zpět na Cíl 3 Zurück zum Ziel 3

                

Tříletý projekt Ultraschwarz bude zanedlouho končit, měření se pro nás stalo rutinní záležitostí. Jsme připraveni v měření pokračovat i v dalších letech. Ale! Bylo zde ještě jedno ale a to byla další údržba, servis přístroje a kalibrace. Technici IM ČHMÚ sice pečlivě sledovali paralelní kontroly techniků z TROPOS (Ústav pro sledování troposféry), bylo však ještě nutné provést jejich zaškolení přímo v laboratoři TROPOS. A tak naše tříčlenná hlídka vyrazila na místo, kde byl SPMS vyroben a kam s ním budeme jezdit i na další pravidelné servisy a kalibrace.

TROPOS je sám o sobě skvěle vybaven. No a Lipsko? Sami uvidíte. Další informace o projektu naleznete i na www.ultraschwarz-ziel3.de.

-hp, jk-

Právě se chystáme naložit naše přístroje.

Právě se chystáme naložit naše přístroje.


A takhle to vypadá v kalibrační laboratoři.

A takhle to vypadá v kalibrační laboratoři.


A Lipsko? Krásné město, jen je škoda, že již byla tma.

A Lipsko? Krásné město, jen je škoda, že již byla tma.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5+4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.