logo

Zámek Liběchov I.

Při služební cestě po objektech sítě podzemních vod, zmíněné v předchozí aktualitě, pracovníci oddělení hydrologie zkontrolovali mj. i dva vrty, které se nacházejí v areálu zámku Liběchov.

VP17321,5 m pod terénemKvartérní sedimenty záznamové zařízení měření hladiny podzemní vody
VP8214přetlak 14 mKřída - cenomanzáznamové zařízení s přenosem GSM dat do databáze ČHMÚ

Hromada organického odpadu, produkovaného dnešními obyvateli zámku, poněkud komplikovala práci technikům, což si majitelé smartphonů mohou již brzy ověřit pomocí aplikace iStink, která bude od 29. února 2014 k dispozici jak pro iOS, tak pro Android.

-hej-

Liběchovským zahrádkářům, těm je hej

Liběchovským zahrádkářům, těm je hej

Mají se jak na zámku

Mají se jak na zámku

Odběrné místo je zapotřebí zateplit

Odběrné místo je zapotřebí zateplitDiskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5+4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.