logo

Smogová situace ozónu na konci července

Smogovou situaci pobočka ČHMÚ v Ústí nad Labem vyhlásila pouze v Ústeckém kraji, kde došlo ke splnění podmínek pro její vyhlášení. V Karlovarském a Libereckém kraji nebyly naplněny podmínky pro její vyhlášení.

O smogové situaci v Ústeckém kraji informovali pracovníci RPP v sobotu 27. 7. 2013, 15:46 LSEČ (13:46 UTC), kdy došlo k nárůstu hodinových koncentrací ozónu nad 180 µg.m-3 na stanicích Sněžník a Ústí nad Labem – Kočkov. 28. 7. 2013 se k těmto stanicím přidaly i Teplice.

Smogová situace byla odvolána 29. 7. 2013, 05:42 LSEČ (03:42 UTC), kdy se již předpokládal pokles hodinových koncentrací ozónu.

-hp, th-

Graf - smogová situace


Graf - smogová situace

Průběh hodinových koncentrací ozónu na vybraných stanicích Ústeckého kraje.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5−0:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.