logo

Kdo to leží na našem pozemku?

Dne 18.4.2013 proběhla za účasti pracovníka firmy FIEDLER-MÁGR instalace automatických telemetrických stanic STELA na 7 stanicích podzemních vod.

Jednalo se konkrétně o 2 vrty s datovým přenosem dat (stanice předává změřené hodnoty prostřednictvím GSM/GPRS komunikace do databáze na server) a 5 vrtů bez datového přenosu dat (změřené hodnoty se převedou na požadované měrné jednotky a v námi nastaveném intervalu se ukládají do datové paměti. Kapacita datové paměti postačuje v obvyklém provozu na několikaletý záznam dat. Čtení naměřených dat se provádí lokálně přes připojený notebook komunikačním kabelem).

-ld-

Odinstalace zařízení ALA


Rozmotání 100m kabelu


Dokonečení instalaceDiskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 8−7:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.