logo

Měření ovzduší v České Lípě – epizoda 3.

Po měření na náměstí a ve Svárově jsme se zaměřili ještě na dopravu v České Lípě. A kde jinde, než u Děčínské ulice, hlavní zásobovací a průjezdové trasy města. Měření bude probíhat do čtvrtka a pak nastoupí laboratoře a odborníci na vyhodnocení dat. Jak se projeví na koncentracích dusíků a benzo(a)pyrenu těžké vozy? Projeví se vliv domácích topenišť? Jsou rozdíly mezi znečištěním jednotlivých lokalit v České Lípě? Jak je na tom Česká Lípa ve srovnání s okolními městy? Uvidíme, bude to taková malá detektivka. S výsledky vás později seznámíme.

A jak to vypadalo u odboru dopravy? Procházka růžovou zahradou nebo trápení a improvizace? Jako správní profíci jsme byli nachystaní a měli vše potřebné s sebou. Takže hurá, měření pokračuje.

-hp, jk, pg-

Instalace

Příprava probíhala již na pobočce s vydatnou pomocí údržby ČHMÚ .


Měříme, nepřekážíme.

Měříme, nepřekážíme.


Ještě umýt a můžeme jet.

Ještě umýt a můžeme jet.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 2+3:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.