logo

5. setkání partnerů a 2. setkání Stakeholderů projektu "Ultraschwarz" Cíl 3

Zpět na Cíl 3 Zurück zum Ziel 3

                

16. října 2013 se v Drážďanech konalo 2. setkání Stakeholderů projektu "Ultraschwarz" a na ně navazovalo 5. setkání partnerů.

Na programu setkání Stakeholderů byla nejen prezentace naší vlastní práce, ale i dalších řada informací o problematice související s velmi malými částicemi v ovzduší. Třeba o částicích vznikajících provozem dopravy nebo z vytápění rodinných domků.

Program pracovní schůzky již napovídal, že se od problematiky příprav a měření již pomalu dostáváme k plánování prací na Závěrečné zprávě a na zajištění pokračování měření po ukončení projektu. O to bohatší byla diskuze nad jednotlivými částmi projektu. Prezentace z obou dnů naleznete na www.ultraschwarz-ziel3.de. Je zde i řada dalších zajímavých informací.

-hp-

Jedna z budov LfULG v Drážďany-Pillnitz, kde jsme se radili.

Jedna z budov LfULG v Drážďany-Pillnitz, kde jsme se radili.


Diskuze byla uvolněná.

Diskuze byla uvolněná.


Hlavní partner sledoval termíny a plnění úkolů.

Hlavní partner sledoval termíny a plnění úkolů.A zatím venku svítilo sluníčko a paprsky se odrážely od výzkumných skleníků Univerzity Drážďany.Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 8−7:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.