logo

Co roste na našem pozemku VII.

Největší část parkovacích ploch naší pobočky se nachází pod jižní stěnou budovy, jejíž celodenní osvětlení sluncem si řeklo o umístění slunečních hodin.

Nepříjemným důsledkem jižní polohy je celodenní úpal v letních měsících. Abychom ulevili řidičům rozpálených aut, vysadil náš tradiční zahradnický dodavatel, litoměřický Pyrus, za obrubníkem parkoviště šest vzrostlých habrů obecných (Carpinus betulus). Je nám známo, že největší radost přinesl vznik aleje autorce nápadu, řidičce černého chevroletu, druhého zprava v řadě osobních vozidel.

-hej-Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 2−1:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.