logo

Viditelnost 5. 6. 2013

Dne 5.6.2013 po sedmé hodině ranní byla z místa ČHMÚ výjimečná viditelnost směrem k jihozápadu. Nebyl problém rozlišit i sjezdovky na 80 km vzdáleném Klínovci.

-jd-


ZDE klikněte pro obrázek ve vyšším rozlišení.

Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+6:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


mirma napsal v 15:57:21 dne 2013-06-10 (194.228.235.xxx)
Toho dne syn vstával "časně" po desáté dopoledne a byl značně překvapen, protože viděl z Prahy-Kamýku velice jasně Ještěd (bývá viděn několikrát do roka), ale poprvé (a snad ne naposled) viděl také "kopečky" za Ještědem. To jsem za těch 22 let, co tam bydlíme, ještě neviděl. Díval se na mapu, žasnul nad viditelností cca 100 km a jenom litoval, že tou dobou není např. na Milešovce nebo jakémkoliv jiném vrchu...

Počet komentářů: 1