logo

Ultrajemné částice – 4. pracovní schůzka a 1. schůzka Stakeholderů

Zpět na Cíl 3 Zurück zum Ziel 3

                

Ústí nad Labem se stalo místem konání 4. pracovní schůzky projektu přeshraniční spolupráce Ultraschwarz (29. 11. 2012). Organizátorem byl Krajský úřad Ústeckého kraje a zvládl to skvěle. Program byl velice náročný. Na začátku jsme probrali ekonomickou stránku projektu, plnění pracovních balíčků a všech dalších povinností partnerů projektu. K dispozici byl již prvotisk letáku k propagaci projektu. Po přestávce následoval blok věnovaný měření, zajištění kontrol a prezentaci získaných výsledků. Velké diskuze vznikly kolem zjišťování zdravotního stavu obyvatel, způsobu vyhodnocení zdravotních dat a propojení s databází naměřených hodnot. Po ukončení oficiální části pracovní schůzky nám Alexander Schladitz z LfULG předvedl verifikaci dat ultrajemných částic, vyzkoušeli jsme ho na jedné ze sady dat.

V pátek 30. 11. 2012 se konalo první setkání Stakeholderů, příznivců projektu, kteří mají zájem o výsledky projektu Ultraschwarz. Po vzájemném představení jsme je seznámili se současným stavem projektu. Následoval blok, ve kterém se probíraly i další možnosti projektu. O tom, že zájem Stakeholderů a ostatních odborníků byl velký, se můžete přesvědčit na následujících obrázcích.

-hp-


Zájem o projekt měli i kolegové z ČHMÚ


Paní docentka Blažková má řadu zkušeností i z jiných projektů, její rady mají velkou cenu


Setkali se lidé z řady oborů, z oblasti vědy, měření i průmyslu


Vnímaví aktéři


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5−0:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.