logo

Proč nemůžeme přibrat

Technici se potýkají i na svých pravidelných návštěvách stanic s různým jednáním lidí. Často se to stávalo v Liberci v době, kdy se stavěl nový obchodní dům. Dnes tam již je volno a čisto. A přesto se ocitají v situacích, nad kterými jen kroutíme hlavou.


I takový monitor musíme občas vyměnitAle jak se protáhnout dveřmi, když si před ně stoupne bezohledný řidič a to i přes upozornění na dveřích? Prostě si musí hlídat postavu, aby se škvírou protáhli. A to i přes vánoční svátky. Takže alespoň vám – bohaté vánoce a nezapomeňte se mezi jídlem projít :-)

-hp,pg-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 7−1:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.