logo

Co máme společného s dopravou?

Je toho hodně, co nás s dopravou spojuje. Například předpovědi počasí pro silničáře i účastníky provozu. Ale i nás z čistoty ovzduší se doprava dotýká, protože je jedním z mnoha zdrojů znečištění venkovního ovzduší. A proto jsme se aktivně zúčastnili ve dnech 31. 10. až 2. 11. 2012 konference Doprava a životní prostředí. Poster si můžete prohlédnout zde.

Program konference byl pestrý. Od problematiky hluku až po imise z dopravy. Konference se konala v hotelu Panorama, který má nejen přednáškový sál, ale řada diskuzí se vedla i u kulatého stolu. A po vyčerpávajícím dni jsme měli možnost užít si příjemného klima v Sloupsko-šošůvských jeskyních.

-hp-


Dějiště konference


Nasávání informací pokračovalo i mimo přednáškový sál


Další objekty zkoumání – a že jich bylo


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 7+1:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.