logo

Měřicí kontejnery lákají sprejery

Setkáváme se s tímto jevem často. Nově opravený dům, volné plochy, lavičky a samozřejmě i naše měřicí kontejnery se stávají častým terčem sprejerů. Někteří tvoří obrazce a obrázky, jiní nevzhledné klikyháky a čmáranice. Těch je více. Na obrázku pod textem je kontejner pro měření znečištění ovzduší v Chebu po kreativním zásahu sprejerů.


Tentokrát však ruka zákona dopadla. Na naši pobočku přišlo hlášení o trestním řízení s mladistvým, který byl 12. 8. 2012 při sprejování přistižen. Vyplnili jsme požadované podklady a po konzultaci s policisty v Chebu a se zástupkyní Probační a mediační služby jsme se dohodli, že souhlasíme s nápravou škody mladým sprejerem. A včera jsme obdrželi fotky opraveného nátěru kontejneru. Podívejte se na něj s námi.

    

Takže nebojme se, někdy mají i tyto pro mnohé nepochopitelné akce dobrý konec. Léčba prací snad bude tím nejlepším trestem.

-hp-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.