logo

Česko-polské jednání v Jizerských horách

Každoroční spolupráce mezi ČHMÚ a IMGW v letošním roce vyvrcholila ve dnech 10. - 12. 10. 2012 výjezdním jednáním v Jizerských horách. Předmětem schůzky bylo předání dat, materiálů, ročenek a konzultace o společných aktuálních problémech. Zároveň byla nastíněna možnost účasti ve společných projektech.

Druhý den proběhla odborná exkurze na pracoviště oddělení hydrologického výzkumu ČHMÚ, které spravuje experimentální povodí v Jizerských horách. Její součástí byla prohlídka klimatologických stanic a stanic pro měření čistoty ovzduší ČHMÚ v Jizerských horách.

Poslední den byl věnován závěrečným jednáním, sepsání a odsouhlasení společného protokolu. Obě strany se shodly na prospěšnosti spolupráce a všichni se těšíme, že se příští rok zase sejdeme.

-hp,dr,mn-


Exkurze na stanici AIM na Souši


Automatizovaná klimatologická stanice na Souši


Jeden ze sesuvů svahů po povodni v srpnu 2010 na Smědavské hořePrůběh jednání


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 6−4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.