logo

Atlas fenologických poměrů Česka - PRÁVĚ VYŠEL!!!

Atlas fenologických poměrů Česka podává komplexní přehled výsledků fenologických pozorování v Česku za období 1991 až 2010. Atlas s touto tematikou nebyl dosud publikován. Ke zpracování Atlasu byly vybrány rostlinné druhy, které se běžně a četně nacházejí nebo jsou pěstovány na území České republiky a jsou zařazeny do pozorovacího programu dobrovolnické staniční fenologické sítě ČHMÚ.

Atlas je k dispozici k přímému odběru na pobočce ČHMÚ v Ústí nad Labem za částku 700 Kč (kontaktní osoby: Ing. Lenka Hájková, paní Zdenka Skokanová, telefon: 472706036). Dále je Atlas v prodeji v Olomouci (vydavatelství Univerzity Palackého http://www.e-shop.upol.cz). Výhledově se bude Atlas prodávat i v ČHMÚ v Praze - Komořanech  (upřesňující informace získáte u Ing. Hájkové nebo paní Skokanové).

-lh-
Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5−0:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Alena V. napsal v 13:23:08 dne 2012-10-17 (85.70.56.xxx)
Vzhledem k váze jednoho Atlasu obdivuji nosnost těch regálů :-) A hlavně věřím, že bude za pár týdnů v oněch regálech pusto prázdno, protože zájemců bude jistě mnoho...

Počet komentářů: 1