logo

Analýza organických látek v životním prostředí

Ve dnech 15. – 17. října 2012 jsme načerpávali nové poznatky na semináři „ Analýza organických látek v životním prostředí“, který se konal v Komorní Lhotce, malebné to vesničce pod Beskydami. Program semináře byl bohatý a zajímavý, detaily naleznete zde.

Prostory hotelu Premiér pamatují akce a hromadné rekreační pobyty z dob hluboce předrevolučních. Jsou zde zastoupeny klenoty řemesla malířského, hlavně v prostorách restaurace.

Velký přednáškový sál zcela vyhovuje potřebám školení a seminářů. Pohodlí zde však nečekejte. A že i odborníci na slovo vzatí se dokáží v takových prostorách dobře bavit, o tom vás přesvědčí následující obrázky.

-hp, in-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 7−1:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.