logo

Phenology 2012

Ve dnech 10. až 13. září 2012 se v Milwaukee konala fenologická konference s názvem Phenology 2012. Tato konference navazovala na fenologickou konferenci Phenology 2010, jež se konala v červnu 2010 v Dublinu. Konference byla zaměřena na celosvětově se rozvíjející spolupráci ve fenologickém výzkumu, přítomen byl i zástupce světové meteorologické organizace (WMO). Za Česko byly pracovníky ČHMÚ prezentovány celkem tři příspěvky (1 aktivní přednáška, 2 postery):

  1. Phenology Observations in the Czech Republic as an Indicator of Climate Change and Current Research
  2. Beginning of Flowering of Two Important Allergens in Dependence on Climatic Conditions in the North Bohemia Region within the Period 1961–2010
  3. Using Digital Photography and Radiometric Measurements to Calibration the Simple Growing Season Index

Příspěvky byly připraveny na základě výsledků fenologického monitoringu a výzkumu v Česku a vznikly v úzké spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně.

-lh-Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+6:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.