logo

Granada EAC - 2012

Ve dnech 2. – 7. 9. 2012 se v Granadě ve Španělsku konala Evropská aerosolová konference EAC 2012 pořádaná Evropskou aerosolovou asociací. Konference se zúčastnila asi tisícovka odborníků z celého světa. Pět dní přednášek v konferenčních sálech v pěti paralelních sekcích a stovky posterů svědčily o důležitosti a složitosti problematiky prašného aerosolu v ovzduší.

Konference se konala v Parque de las Ciencias, kde se kromě obrovské kongresové haly nachází v rozsáhlém parku i spousta praktických technických modelů, které pobaví děti i dospělé. Je zde i planetárium a vyhlídková věž. O naší všestranné aktivní účasti se můžete přesvědčit.

-hp-


Parque de las Ciencias – místo konání konference


Vyhlídková věž


Technické hračky musíme vyzkoušet


Hradní stráž u našeho posteru


Společenská část konference se bez flamenga neobejde


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 4−2:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.