logo

Konference úspěšně proběhla...

Mezinárodní vědecká konference „BIOKLIMA 2012 – BIOKLIMATOLOGIE EKOSYSTÉMŮ“, o jejíž přípravě jsme Vás na našich stránkách informovali dne 24. 8. 2012, je již minulostí.

Jednání bioklimatologické konference probíhala v prostorách Přírodovědecké fakulty UJEP v Ústí n. L. v termínu 29. – 31. 8. 2012 a zúčastnilo se jí cca 90 odborníků z České republiky, Slovenska, Německa, Polska, Maďarska, Portugalska a Litvy. Slavnostního otevření konference se ujali Ing. Václav Dvořák, Ph.D. − ředitel ČHMÚ, Doc. RNDr. Jaroslav Pavlík, CSc. − děkan PřF UJEP a Doc. RNDr. Bernard Šiška, Ph.D. – předseda SBkS. Ve 4 odborných sekcích konference bylo odprezentováno 34 přednášek a vystaveno 41 posterů. V rámci doprovodného programu měli naši hosté možnost prohlédnout si pivovar a zámek ve Velkém Březně a navštívit Pravčickou bránu.

Cílem konference bylo podpořit rozvoj oboru bioklimatologie, umožnit setkání odborníků v rámci Evropy a rozvinout vzájemnou výměnu nejnovějších poznatků a zkušeností v daném oboru. Podle kladných ohlasů účastníků se domníváme, že cíle konference bylo dosaženo, a že pobočka ČHMÚ v Ústí n. L., jako hlavní pořadatel konference, se s organizací celé akce vypořádala se ctí. Velký dík patří především předsedkyni organizačního výboru Ing. Lence Hájkové.

-dr-Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5−0:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.