logo

Ultrajemné částice – 3. pracovní schůzka

Zpět na Cíl 3 Zurück zum Ziel 3

                

Podle plánu přeshraniční spolupráce Cíle 3 se 13. 7. 2012 setkali partneři projektu na pracovní schůzce v Lipsku. Hlavním cílem programu bylo projednání finanční stránky projektu a jeho propagace. Dále se dlouze diskutovalo o získání vnějších pozorovatelů z řad odborníků a státní správy.

Byl odprezentován aktuální stav měření a první výsledky z čítače kondenzačních jader pro klasifikaci ultrajemných částic a koncentrací PM1, PM2,5 a PM10. Již z prvních výsledků je zřejmé, že měření prašného aerosolu na stanicích Ústí nad Labem – město a Annaberg – Buchholz bude velmi zajímavé. Po získání delší řady dat uvedeme grafické vyhodnocení i na těchto stránkách.

-hp-


Před vchodem do hlavní budovy Institutu pro výzkum troposféry.


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 8−7:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.