logo

Tak jsme první, no a co...

Ve dnech 24. 5. - 27. 5. 2012 se dream team sportovců ústecké pobočky účastnil 26. Sportovních her ČHMÚ a SHMÚ. Hry tentokrát pořádal Slovenský hydrometeorologický ústav v nádherném prostředí Kremnických vrchů.

Zvítězili ti nejlepší, ZVÍTĚZILO ÚSTÍ NAD LABEM!

Naši sportovci dominovali nejen ve sportovních disciplínách, ale i na poli společenském. Ať již šlo o vokální výkony, klasické i latinsko-americké tance či schopnost rychle navazovat nová přátelství, všude se nám skutečně dařilo. Sportovní souboje probíhaly do roztrhání těl i šlach a tak zdravíme naše kolegy sportovce na ortopedická, kardiologická i psychiatrická oddělení v nemocnicích v celé naši vlasti. Děkujeme i Záchranné službě z Žiaru nad Hronom za pravidelnou dojížďku a již se chystáme na 1. Paralympiádu ČHMÚ a SHMÚ 2014. Děkujeme organizátorům z SHMÚ, hlavně Vierce Cocherové, za nezapomenutelné zážitky.

ŠPORTOVÉ HRY BOLI VŽDY ŤAŽKÉ...

-vf-

Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+6:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.