logo

Když dojde šťáva, musí se doplnit

Dne 25. 4. 2012 proběhl kompletní servis šesti telemetrických stanic STELA, které používáme k monitorování hladiny objektů podzemních vod, firmou FIEDLER.


Stanice STELA je umístěna ve válcovém nerezovém pouzdru o průměru 50 mm, které je zakončené na jedné straně okem pro zavěšení a na protilehlé straně plastovým uzávěrem, který obsahuje všechny vstupně-výstupní konektory včetně konektoru pro připojení GSM antény.


    
Osazení přenosové stanice STELA na vrt VP 8445 Zákupy a poté její kalibrace.

-ld-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 2+3:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.