logo

Poděkování Ing. Hromádkovi

Mezi posledními návštěvníky Dne otevřených dveří byl i pan Ing. Hromádka z Ústí nad Labem, který nám předal velmi pěkný dárek.

V lesích kolem Máchova jezera našel aerologickou sondu. To by samo o sobě nebylo nic zvláštního. Ale nejedná se o nějakou moderní variantu sond firmy Vaisala, které jsou už roky používané v meteorologických službách evropských zemí.
Sonda má svůj původ v dávno neexistující Německé demokratické republice, vybavená československým vysílačem. Prostě "Made in Czechoslovakia, GDR".


                                                 Pan Ing. Hromádka se vzácnou čtvrt století starou sondou.

Panu Ing. Hromádkovi tímto děkujeme nejen za nádherný dárek, ale stejně jako všem ostatním i za milou návštěvu.

-mn-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 6−4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.