logo

2. partnerské setkání projektu „Ultrajemné částice a zdraví v Erzgebirgskreis a v Ústeckém kraji“ v Ústí nad Labem

Zpět na Cíl 3 Zurück zum Ziel 3

                

10. února 2012 se na Krajském úřadě v Ústí nad Labem setkali všichni partneři programu Cíle 3 „Ultrajemné částice a zdraví v Erzgebirgskreis a v Ústeckém kraji“.

Kolegyně z TU Drážďany shrnuly stav projektu a úkoly, které je v současné době potřeba splnit. Partneři z LfULG, ČHMÚ a ZÚ prezentovali aktuální technický stav projektu. Zástupkyně KÚ informovala o výsledku výběrového řízení na nákup přístrojů na odběr frakce PM1 a ultrajemných částic.

Na závěr proběhlo další kolo jednání o odběru prašného aerosolu PM2,5 na pozemku ZÚ a byl dohodnut nový plán odběrů tak, aby byl naplněn cíl měření a byly sníženy náklady na vlastní odběr. Plánovaná doba ukončení tak byla překročena o tři hodiny, ale o to více byla schůzka přínosem pro vlastní práci.

-hp-


Prezentace hlavního partnera projektu


Pozorní partneři projektuDiskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 6−4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.