logo

Vzor objednávky hydrologických dat

Nejčastější žádostí vyřizovanou na ČHMÚ v oddělení hydrologie je žádost o poskytnutí hydrologických charakteristik pro libovolný profil na vodním toku (tzv. základní hydrologická data). Obsahovou stránku poskytovaných údajů přesně specifikuje norma ČSN 75 1400.

Bohužel se opakovaně stává, že došlé objednávky jsou neúplné, nebo chybně formulované. Z tohoto důvodu jsme na naše stránky umístili přehledný popis údajů, které by měla žádost obsahovat, včetně vzorové objednávky.

-jš-
-ip-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5+4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.